mob.: +420 724 230 673
tel.: +420 281 091 463

O nás


Společnost SIOT Trade byla založena v roce 2012 jako dodavatel laboratorního skla a spotřebního materiálu. Zákazníci však brzy začali poptávat do svých laboratoří i jiný sortiment, a tak se zaměření firmy postupně rozšiřovalo, až se Siot Trade stal komplexním dodavatelem laboratorního vybavení.
V současné době spolupracujeme s předními výrobci z České republiky i zahraničí.
Mise: Jsme mladá dynamická firma, jejíž poslání je distribuce komplexního laboratorního vybavení. Našim zákazníkům nabízíme individuální, přátelský přístup a rychlou, kvalitní dodávku zboží.
Vize: Chceme být společností, která svou činností podporuje vědu a výzkum nejen odborně zaměřených škol a výzkumných institucí, ale i podniků různých velikostí a jednotlivců.
Mezi naše klienty patří vědecká pracoviště, univerzity, farmaceutické firmy, nemocnice a v neposlední řadě významní distributoři laboratorního vybavení v zemích Evropské unie i mimo ni. Pro usnadnění nákupu zejména koncových zákazníků připravujeme vlastní internetový obchod.

 

Společenská odpovědnost firmy

  • Myslíme ekologicky
Chceme čistou přírodu a jsme proti zbytečnému vytěžování surovin. Proto šetříme přírodu a třídíme odpad. Jsme držitelem certifikátu EKO-KOM.

banner eko4

Děti jsou naše budoucnost a je třeba se jim věnovat. V roce 2015 svou pozornost věnujeme Sboru Prostějov, který mohl díky našemu daru zorganizovat letní tábor pro děti.

Nové zaměstnance vybíráme rovněž z evidence Úřadu práce ČR. Tím se snažíme snížit regionální nezaměstnanost. Spolupracujeme na projektu Odborné praxe pro mladé do 30 let ve Zlínském kraji. Pro mladé lidi, kteří jsou na trhu práce znevýhodněni, účelně vytváříme nová pracovní místa.

logo dotace

V roce 2016 jsme se rozhodli podporovat kulturní rozvoj společnosti. Finančním darem jsme podpořili občanské sdružení Česko-estonský klub, které se věnuje rozvoji spolupráce mezi lidmi a rozvoji kultur obou zemí.

 

 

 

© SIOT Trade s.r.o. 2016 / 

Komplexní dodavatel laboratorního vybavení